change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

Wydarzenia sportowe

Program "Sportowe wakacje +"
print
published: 2020-06-16

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe (szczególnie stowarzyszenia i kluby sportowe) do udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Sportu na dofinansowanie w 2020 roku zadań z zakresu Programu "Sportowe Wakacje+" realizowanych według zadania "Sport dla wszystkich" - podzadania "upowszechnianie sportu w społeczeństwie" -  działanie "upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych".

czytaj więcej...
Pierwszy trening Orlików z KS Serniki
print
published: 2020-06-05

W dniu wczorajszym  na boisku sportowym w Woli Sernickiej odbył się pierwszy trening grupy Orlików z KS Serniki. Na zajęciach zjawiło się 14 zawodników (dziewcząt i chłopców). Wszystkich przybyłych powitał Wójt Gminy Serniki - Pan Paweł Woźniak oraz Prezes KS Serniki - Pan Józef Barszczyk.

czytaj więcej...
Ogłoszenie - Zostań zawodnikiem KS Serniki
print
published: 2020-05-22

Wójt Gminy Serniki serdecznie zaprasza wszystkie dziewczęta i chłopców z terenu Gminy Serniki - miłośników piłki nożnej z rocznika 2010 i 2011 na nabór do drużyny młodzieżowej ogłoszony przez Klub Sportowy Serniki. Zapisy i pierwszy trening odbędą się już 4 czerwca 2020 r.(czwartek) na boisku szkolnym w Woli Sernickiej o godz. 18.00.

czytaj więcej...
Wyniki gminnego turnieju w piłkę nożną halową
print
published: 2020-02-18

W niedzielne przedpołudnie 16.02.2020 r. na hali sportowej w Woli Sernickiej odbył się Gminny Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Serniki. Podczas turnieju odbyła się zbiórka funduszy na kosztowne leczenie i rehabilitację małej Oliwki, która choruje na SMA. Dla wszystkich, którzy przybyli czekały słodkie wypieki, popcorn oraz napoje.

czytaj więcej...
Informacja o II i III kolejce rozgrywek III ligi tenisa stołowego
print
published: 2020-02-17

Informujemy, że w najbliższą niedzielę (23.02.2020 r.) na hali sportowej w Woli Sernickiej odbędzie się II i III kolejka rozgrywek II rundy III ligi tenisa stołowego województwa lubelskiego mężczyzn podczas którego drużyna MLKS Wola Sernicka zmierzy się odpowiednio z MKS STS I Lubartów oraz KSGCH Kłos Chełm.

czytaj więcej...
Turniej w tenisa stołowego
print
published: 2020-02-13

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej w Tenisa Stołowego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę - 16.02.2020 r., start o godz. 12.00. Turniej zostanie rozegrany w kategoriach wiekowych oraz kategorii OPEN.

czytaj więcej...
Wyniki I kolejki rozgrywek w tenisie stołowym
print
published: 2020-02-10

Dnia 9.02.2020 r. drużyna MLKS Wola Sernicka rozegrała mecz wyjazdowy z PWSZ II Zamość. Jest to pierwsza kolejka rozgrywek III Ligi mężczyzn w tenisie stołowym w tym roku, podczas którego nasz team wygrał z przeciwnikami 8:2. 

czytaj więcej...
Charytatywny Turniej w Piłkę Nożną Halową dla Oliwki
print
published: 2020-02-07

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Serniki do wzięcia udziału w zorganizowanym przez Komisję OKSiSS - Charytatywnym Gminnym Turnieju w Piłkę Nożną Halową o puchar Wójta Gminy Serniki, który odbędzie się 16.02.2020 r. o godzinie 10.30 na hali sportowej w Woli Sernickiej. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka publiczna dla Oliwki, która walczy z SMA.

czytaj więcej...
NEXTBET Zryw Nowa Wola w czołówce ALPS I Ligi Piłki Siatkowej w Lublinie
print
published: 2020-02-05

Drużyna NEXTBET Zryw Nowa Wola (reprezentująca Gminę Serniki), jako jedyna z powiatu lubartowskiego uczestniczy w rozgrywkach ALPS 1 Ligi Piłki Siatkowej w Lublinie. W sezonie 2018/2019 zdobyła mistrzostwo 2 Ligi ALPS bezpośrednio awansując do 1 Ligi ALPS. W pierwszej lidze "Zrywiacy" radzą sobie świetnie zajmując wysokie 4 miejsce...

czytaj więcej...
Wyniki turnieju Grand Prix w Tenisie Stołowym- Nowa Wola
print
published: 2020-02-04

Dnia 2.02.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Nowej Woli odbył się ostatni z zakładanych cykli turniejów w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Serniki zorganizowany przez Komisję Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych oraz podsumowanie klasyfikacji generalnej wraz z wręczeniem pucharów.

czytaj więcej...