zmień rozmiar czcionki: A A A
polskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

opublikowano: 2012-03-15

strategie i plany

banery - lewa strona

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

sprzedaż nieruchomości gminnych

banery - lewa strona

Informator

banery - lewa strona

opublikowano: 2007-11-06

Gmina Serniki podzielona jest na 13 sołectw: Brzostówka I, Brzostówka II, Czerniejów, Nowa Wieś, Nowa Wola I, Nowa Wola II, Serniki Wieś, Serniki Kolonia, Wola Sernicka I, Wola Sernicka II, Wola Sernicka Kolonia, Wólka Zabłocka, Wólka Zawieprzycka.
 

 

Sołectwa i sołtysi Gminy Serniki (kadencja 2015 - 2019)

 Lp.

 Nazwa sołectwa

Sołtys  

 Rada  Sołecka

 1

 Brzostówka

 Siodłowska Ewa  

 Bartkowicz Krzysztof
 Małyska Grzegorz
 Staropiętka Bożena   

Wronowska Krystyna

 2

 Brzostówka II

 Mazurek Małgorzata

 Nowosadzki Jerzy

Budzyńska - Janiak Gabriela

Sadura Łukasz

 3

 Czerniejów

 Szczepaniak Danuta

Kobyłka Mariola

Grzywacz Zbigniew
 ReszkoZzbigniew

 4

 Nowa Wieś

 Szczęch Anna

 Duda Małgorzata
 Kobyłka Krzysztof

Misiak Adam
 Tchurz Joanna

Woźniak Lucyna

 5

 Nowa Wola I

 Szych Czesław

 Strachowski Andrzej
 Wasil Gustaw
 Woźniak Jerzy

 6

 Nowa Wola II

 Marzęda Piotr

 Budzyński Krzysztof
 Pydyś Ryszard
 Rybicka Marzena
 

 7

 Serniki

 Sysiak Ewa

 Listosz Edyta
 Reszko Sylwia
 Szczęch Krzysztof

 8

 Serniki - Kolonia

 Misztal Zbigniew

 Kajzer Ryszard
 Kobyłka Jan
 Serwin Mieczysław
 Woźniak Martyna

Woźniak Teresa

 9

 Wola Sernicka I

 Skubisz Marek

 Kozyra Adrian
 Marzec Bogdan
 Oniszko Mariusz

Włoch Piotr

 10

 Wola Sernicka II

 Łyszcz Maria

 Puchacz Henryk
 Sagan Mirosław
 Twardzisz Zygmunt
 

 11

 Wola Sernicka - Kolonia

 Bartkowicz Jacek

 Furtak Łukasz
 Tołubiński Bogdan
 Zagajski Robert

 12

 Wólka Zabłocka

 Budzyńska Małgorzata

 Błaszczak Anna c. Waldemara
 Błaszczak Anna c. Stanisława
 Błaszczak Dorota

Lejkowski Mateusz

 13

 Wólka Zawieprzycka

 Kuśpit Małgorzata

 Gryka Anna
 Jemielniak Monika
 Jemielniak Urszula