change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona


Aktualności

Informacja - przedłużenie terminu naboru wniosków
print
published: 2020-07-02

Informujemy, że termin naboru wniosków w projekcie "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej" zostaje przedłużony do 31 lipca 2020 r. Ze względu na limit ilości odpadów, które zostaną odebrane w ramach projektu, o bezpłatnym usunięciu zgłoszonych odpadów zadecyduje data wpływu wniosku do Biura ZKGZL.

czytaj więcej...
Kurs e-learningowy dla dzieci
print
published: 2020-07-01

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy", który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród najmłodszych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia zostanie rozlosowane 100 hulajnóg.

czytaj więcej...
Forum kobiet aktywnych
print
published: 2020-07-01

Serdecznie zapraszamy liderki, działaczki organizacji pozarządowych, KGW, animatorki społeczności lokalnych i wszystkie chętne kobiety do wzięcia udziału w bezpłatnym "Forum Kobiet Aktywnych Online", w ramach którego przygotowano 2 kanały tematyczne pn.: INSPIRACJA I MOTYWACJA oraz WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI. Webinaria i warsztaty będą odbywać się na platformie Zoom.

czytaj więcej...
Program "moja woda"
print
published: 2020-07-01

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie informuje, że planowany termin uruchomienia naboru wniosków w ramach programu "Moja woda" to 1 lipca 2020 r. Niezbędne dokumenty, w tym regulamin i wzór wniosku o dofinansowanie, będzie można znaleźć na stronie wfos.lublin.pl, w zakładce: Dla Beneficjentów.

czytaj więcej...
Konkurs "Polska smakuje" w obiektywie
print
published: 2020-07-01

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz trzeci organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny "Polska smakuje". Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

czytaj więcej...
Kolejna dobra wiadomość dla Gminy Serniki
print
published: 2020-07-01

W dniu 30.06.2020 r. o godzinie 10.00 na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbyło się spotkanie Premiera RP Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami powiatu lubartowskiego oraz przedstawicielami lokalnych samorządów, podczas którego zostały wręczone "Bony inwestycyjne" z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
 

czytaj więcej...
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej
print
published: 2020-06-29