change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona


Aktualności

Kolonie letnie dla dzieci
print
published: 2019-05-22

Polski Instytut Rozwoju w Lublinie we współpracy z Gminą Serniki organizuje kolonie letnie w dniach od 14 do 24 sierpnia 2019r. we Władysławowie.
 

czytaj więcej...
Komunikat
print
published: 2019-05-21

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie informuje o zasadach stosowania środków ochrony roślin w sposób bezpieczny dla pszczół.

czytaj więcej...
Punkty świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
print
published: 2019-05-21

Na podstawie znowelizowanej ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2019 r. poz.  294), na terenie Powiatu lubartowskiego funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie świadczone jest osobiście przez adwokata lub radcę prawnego, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach, z ich upoważnienia, przez aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego.

czytaj więcej...
Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany
print
published: 2019-05-21

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany. Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie.

czytaj więcej...
Wyniki meczu z LKS Skrobów
print
published: 2019-05-20

W dniu 19.05.2019 r. o godz. 17.00 na boisku sportowym w Skrobowie został rozegrany mecz 14 kolejki Lubelskiej B klasy. W tym meczu KS Serniki przegrała 2-7 z LKS Skrobów. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Mariusz Jankowski i Wojciech Szalast.

czytaj więcej...
Wyniki meczu z GKS Orlęta Nowodwór
print
published: 2019-05-15

W dniu 12.05.2019 r.  o godz. 11.00 na boisku sportowym w Woli Sernickiej został rozegrany mecz 13 kolejki lubelskiej B klasy. W tym meczu KS Serniki przegrała 1:2 z GKS Orlęta Nowodwór. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojciech Szalast po podaniu Sylwestra Kaźmierskiego.

czytaj więcej...
Konkurs
print
published: 2019-05-13

Informujemy, że MSWiA ogłasza konkurs, którego celem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy. Temat konkursu brzmi "Narkotyki i dopalacze zabijają" i ma dotyczyć w szczególności uświadamiania młodych ludzi o niebezpieczeństwie jakie niesie za sobą uzależnienie od dopalaczy i narkotyków.

czytaj więcej...
Akcja - Dawca
print
published: 2019-05-09

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie serdecznie zaprasza do oddawania krwi. Szczególnie czeka na dawców z grupami krwi ARh+,0Rh-, 0 Rh+. RCKiK jednocześnie przypomina, że podczas wizyty można zapisać się do polskiego Ośrodka Dawców Szpiku przy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i zostać potencjalnym Honorowym Dawcą Szpiku.

czytaj więcej...
Mecz charytatywny KS Serniki vs. Mieszkańcy Gminy
print
published: 2019-05-09

W minioną niedzielę na boisku sportowym w Woli Sernickiej odbył się zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspólny Cel mecz charytatywny KS Serniki vs. Mieszkańcy Gminy. Celem meczu było zebranie datków na leczenie mieszkańca naszej gminy - pana Mirosława Janek chorego na SLA stwardnienie boczne zanikowe. Mecz skończył się zwycięstwem Mieszkańców Gminy 3:1.

czytaj więcej...
Ogłoszenie Nadleśnictwa Lubartów
print
published: 2019-05-09

Nadleśnictwo Lubartów informuje o planowanym w miesiącu maju zabiegu agrolotniczym ograniczenia populacji chrabąszcza majowego i kasztanowca części lasów nie stanowiącej własności Skarbu Państwa w obrębie ewidencyjnym Nowa Wola, Nowa Wieś, Wólka Zawieprzycka przylegającym do kompleksu lasów państwowych.

czytaj więcej...