zmień rozmiar czcionki: A A A
polskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

opublikowano: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

Apel do mieszkańców w związku z nadchodzącą zimą
dodano: 2017-11-08 08:35:34

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sernikach zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Serniki o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, starsze, samotne, niezaradne życiowo, którym w szczególny sposób mogą zagrozić negatywne skutki zimy. Okres zimy niesie za sobą liczne zagrożenia dla osób pozbawionych możliwości samodzielnego zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Działania podejmowane niezwłocznie w przypadku zauważenia symptomów zagrożenia zdrowia bezpieczeństwa mieszkańców, jak też współpraca poszczególnych służb oraz mieszkańców, pozwolą na unikniecie niebezpieczeństwa utraty zdrowia i życia mieszkańców.

Dlatego też prosimy o zaangażowanie w niesienie pomocy osobom, które tej pomocy potrzebują.

W razie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sernikach, od poniedziałku do piątku ( z wyłączeniem sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy) w godz. 7.30-15.30.

Informujemy, że w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim działa telefon interwencyjny nr 987, na który można zgłaszać informacje o zagrożeniu życia i zdrowia mieszkańców województwa lubelskiego, jak też uzyskać adresy placówek udzielających pomocy osobom bezdomnym.

Podajemy też rejestr placówek zepewniających miejsca noclegowe w województwie  lubelskim. <kliknij tutaj>

powrót