zmień rozmiar czcionki: A A A
polskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

opublikowano: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

MIKOŁAJKI JAK Z BAJKI
dodano: 2017-12-07 08:02:07

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli nawiązała współpracę z grupą wolontariuszy z Lubartowa zrzeszonych pod nazwą „Drużyna Marzeń” . W ramach współpracy przeprowadzono ogólnoszkolną akcję zatytułowaną „Mikołajki jak z bajki”. Święta Bożego Narodzenia są szczególnym czasem kojarzonym z ciepłem, prezentami i rodziną.

Celem akcji było wsparcie dzieci, którym nie jest dane spędzać świąt w kochającej rodzinie,  które wychowują się w domach dziecka i sierocińcach. W ramach akcji przygotowano  mikołajkowe paczki, pełne słodyczy i drobnych upominków dla Lwowskiego Domu Dziecka nr 1 przy ulicy Tadżyckiej we Lwowie. Dodatkowo uczniowie przekazali w darze serca pudła pełne produktów spożywczych. Wspólnie napełniliśmy worek Świętego Mikołaja. Udowodniliśmy, że każdy może czarować świąteczną atmosferą wywołując uśmiech na dziecięcych twarzach. Koordynatorem przedsięwzięcia w szkole była pani Agnieszka Dycha, która wspólnie z uczniami klasy IV przygotowała paczki z produktów zebranych przez wszystkich uczniów, nawet tych najmniejszych z oddziału przedszkolnego. Mamy nadzieję, że  szkoła będzie aktywnie włączać się w kolejne akcje charytatywne.  

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

powrót