change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

Wyniki Turnieju Beach Soccera
added: 2018-06-20 12:09:18

Dnia 18 czerwca 2018 roku na terenie boisk do piłki plażowej za remizą w Nowej Woli  została rozegrana 3 edycja turnieju Beach Soccera dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Serniki. Uroczystego otwarcia dokoknał sam pan Stanisław Marzęda - Wójt Gminy Serniki, który życzył wszystkim drużynom sportowych emocji.

Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe w: Woli Sernickiej, Sernikach, Brzostówce i Nowej Woli. Drużyny zapoznały się z regulaminem zawodów, następnie zostało przeprowadzone losowanie i umieszczenie ekip na tzw. drabince/brazylijce - takim systemem został przeprowadzony turniej.
Każdy mecz trwał 7 minut, a spotkania musiały zakończyć się zwycięstwem którejś ze stron spotkania, co za tym idzie nie obeszło się bez rzutów karnych, w które wywoływały pośród zawodników chyba najwięcej emocji. Każde spotkanie było na wagę złota, ale tylko dwie drużyny w wyniku końcowym mogły się spotkać w finale. Po rozegraniu 20 spotkań o 3 miejsce powalczyły drużyny FC Asy Bananasy ( Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej) kontra Opici Kubusiem ( Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej). Z "bratobójczego" pojedynku zwycięsko wyszła ekipa FC Asy Bananasy zajmując 3 miejsce. Finał  to pojedynek najlepszych dwóch drużyn tegorocznego turnieju FC Suching ( Szkoła Podstawowa w Brzostówce) kontra FC Janusze ( Szkoła Podstawowa w Sernikach ). Mecz był niezwykle emocjonujący i dopiero w ostatniej minucie zawodnik FC Sushing Bartosz Jemielniak ( MVP turnieju 10 bramek  w 5 spotkaniach), zdobył bramkę dzięki której ekipa z Brzostówki odniosła zwycięstwo i wygrała w tegorocznej edycji Turnieju Beach Soccera w Nowej Woli.

Wyniki końcowe turnieju Beach Soccera Nowa Wola 2018 :

1. FC Suching ( SP w Brzostówce)
2. FC Janusze ( SP w Sernikach)
3. FC Asy Bananasy ( SP w Woli Sernickiej)
4. Opici Kubusiem ( SP w Woli Sernickiej )
miejsca 5-6 Wilki ( SP w Nowej Woli), AC Pajace ( SP w Brzostówce)
miejsca 7-8 SKS Serniki ( SP w Sernikach), CKS Krecikowe ( SP w Nowej Woli)
miejsca 9-10 Zadymiarze ( SP w Nowej Woli), FC Prestige ( SP w Brzostówce)

      MVP turnieju - Bartosz Jemielniak - 10 Bramek ( FC Susching)

Turniej zakończył oficjalnie Pan Jakub Misiarz (UKS Zryw Nowa Wola) - pomysłodawca zawodów, wręczając drużynom zajmującym miejsca od 1 do 4 puchary oraz nagrody. Zawody jak co roku nie odbyłyby się gdyby nie całkowite dofinansowanie turnieju przez Gminę Serniki, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

->>galeria_zdjęć<<-

go back