change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

"Polska Smakuje"
added: 2018-06-20 13:30:09

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie informuje, że została zaktualizowana  strona internetowa www.polskasmakuje.pl  i aplikacja mobilna Polska Smakuje, dzięki której konsumenci mogą znaleźć lokalnych wytwórców certyfikowanej żywności.

Głównym założeniem aplikacji jest budowanie i rozpowszechnianie rozpoznawalnej marki polskiej, zdrowej żywności oraz platformy komunikacji pomiędzy producentami a konsumentami, którzy cenią i poszukują produkty wysokiej jakości. Nasze działania kierujemy do wytwórców produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalnych producentów mających  w swojej ofercie wyroby regionalne, rolników, którzy wytwarzają w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe, a także do innych podmiotów produkujących zdrową i tradycyjną żywność.

W związku z powyższym zachęcamy lokalnych producentów żywności do rejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której mogą prezentować swoje produkty. Rejestracja i korzystanie ze strony jest bezpłatne.

->>ULOTKA<<-

go back