change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

 

strategie i plany

gminne inwestycje

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

banery - lewa strona

Wyniki turnieju Grand Prix w Tenisie Stołowym- Nowa Wola
added: 2020-02-04 14:15:28

Dnia 2.02.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Nowej Woli odbył się ostatni z zakładanych cykli turniejów w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Serniki zorganizowany przez Komisję Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych oraz podsumowanie klasyfikacji generalnej wraz z wręczeniem pucharów.

Wyniki turnieju w Nowej Woli:

0-5 K
1. Marysia Karczmarz
2. Ola Karczmarz
3. Zuzia Kozioł

0-5 M
1. Marek Wróbel
2.Krystian Masłowski
3. Błażej Wójcik
4. Błażej Bodzak

6-8 K
1. Julia Wójcik
2. Olga Jemielniak
3. Weronika Stachura
4. Olga Czubacka

6-8 M
1. Max Karczmarz
2. Krystian Skubisz
3. Grzegorz Wasil
4. Ksawery Kosowski

OPEN
1. Jarek Chodun
2. Stanisław Jankowski
3. Mariusz Masłowski
4. Radosław Gryzio
5. Jan Sławecki
Czesław Woźniak
7. Karol Budzyński
Hubert Grzyb
9. Michał Pydyś
Darek Wronowski
Konrad Woźniak
Szymon Wasil
13. Paweł Woźniak
Roman Wróbel

W rozgrywkach w turnieju wzięło udział 34 zawodników.
Obrazek

Obrazek

 

 

Obrazek

Obrazek

 

Klasyfikacja końcowa:

0-5 K
1. Marysia Karczmarz
2. Ola Karczmarz
3. Zuzia Kozioł

0-5 M
1. Marek Wróbel
2. Krystian Masłowski
3. Błażej Wójcik
4. Kamil Budzyński
5. Błażej Bodzak
6. Krystian Karczmarz

6-8 K
1. Julia Wójcik
2. Olga Jemielniak
3. Weronika Stachura
4. Kinga Czubacka

6-8 M
1. Max Karczmarz
2. Grzegorz Wasil
3. Ksawery Kosowski
4. Krystian Skubisz
5. Jakub Marzęda
6. Norbert Stanio
7. Patryk Duda

OPEN:
1. Jarosław Chodun
2. Stanisław Jankowski
3. Mariusz Masłowski
4. Radosław Gryzio
5. Czesław Woźniak
6. Michał Pydyś
7. Karol Budzyński
8. Dariusz Wronowski
9. Jan Sławecki
10. Jacek Walęciuk
11. Hubert Grzyb
12. Paweł Woźniak
13. Dawid Marzec
14. Konrad Woźniak
15. Szymon Wasil
16. Roman Wróbel
17. Ireneusz Karczmarz
18. Józef Karczmarz

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

go back